BOZDOĞAN İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIN LİSTESİ

SIRA

KAYMAKAM

ÜNVANI

BAŞLAMA TARİHİ

 

AYRILIŞ TARİHİ

 

1

Refik NUGAY

Kaymakam 

1953

 

1956

 

2

Durmuş ERKALE

Kaymakam

1956

 

1957

 

3

Tahsin AKSOYOĞLU

Kaymakam

1957

 

1960

 

4

Rahim YALDIZ

Kaymakam

1962

 

1963

 

5

Mustafa KÖSEM

Kaymakam

1963

 

1964

 

6

Ergün TEZEL

Kaymakam

1964

 

1965

 

7

Fevzi ÇOBANOĞLU

Kaymakam

1965

 

1966

 

8

S. Fahri CABAR

Kaymakam

1966

 

1968

 

9

Recep YAZICIOĞLU

Kaymakam V.

1968

 

1969

 

10

Osman Nurhan CEYHAN

Kaymakam

1970

 

1971

 

11

Yücel BÖLGEN

Kaymakam

1971

 

1972

 

12

Ömer AKIN

Kaymakam

1972

 

1973

 

13

İdris KURTKAYA

Kaymakam V.

1973

 

1973

 

14

Celalettin YÜKSEL

Kaymakam

1973

 

1974

 

15

Abdul Vahap YILDIRIM

Kaymakam

1974

 

1976

 

16

Ramazan URGANCIOĞLU

Kaymakam

1976

 

1977

 

17

Orhan ALİMOĞLU

Kaymakam V.

1978

 

1978

 

18

Özdemir HANOĞLU

Kaymakam

1978

 

1979

 

19

Hayrettin ŞENOL

Kaymakam

1979

1979

 

 

20

Timur METİN

Kaymakam

1979

 

1980

 

21

Mennan TÜZEMEN

Kaymakam

1980

 

1981

 

22

Ahmet MACUNLUOĞLU

Kaymakam V.

1982

 

1982

 

23

Salih ŞARMAN

Kaymakam

1982

 

1983

 

24

Ahmet KURT

Kaymakam

1984

 

1986

 

25

Bülent SAVUR

Kaymakam V.

1986

 

1988

 

26

Mehmet KURDOĞLU

Kaymakam

25.07.1988

 

11.09.1990

 

27

Mustafa TÜYSÜZOĞLU

Kaymakam

11.09.1990

 

1.09.1992

 

28

Mehmet GÖDEKMERDAN

Kaymakam

1.09.1992

 

14.08.1997

 

29

Şahin BAYHAN

Kaymakam

14.08.1997

 

25.07.2000

 

30

Ogün BAHADIR

Kaymakam V.

 

25.07.2000

 

 

11.04.2001

 

31

İsmail BAYATA

Kaymakam V.

11.04.2001

 

15.10.2001

 

32

Hakan BİLGİN

Kaymakam V.

15.10.2001

 

17.10.2002

 

33

Erol KARAÖMEROĞLU

Kaymakam

17.10.2002

 

23.02.2005

 

34

İrfan DEMİRÖZ

Kaymakam

23.02.2005

 

26.11.2006

 

35

Serdar ASLANTAŞ

Kaymakam V.

26.11.2006

 

18.02.2007

 

36

Bülent TEKBIYIKOĞLU

Kaymakam

18.02.2007

 

15.12.2009

 

37

Hacı Hasan GÖKPINAR

Kaymakam V.

15.12.2009

 

21.05.2010

 

38

Burak Atilla TAVAS

Kaymakam V.

21.05.2010

 

28.09.2010

 

39

Mahmut KAŞIKÇI

Kaymakam

28.09.2010

 

15.11.2012

 

40

Asım SOLAK

Kaymakam V.

13.05.2013

 

13.08.2013

 

41

İbrahim CİVELEK

Kaymakam

13.08.2013

 

11.10.2014

 

42

Mustafa İkbal EŞKİ

Kaymakam

23.03.2015

 

15.09.2017                          

43

Murat AKYÜZ

Kaymakam V.

 

09.11.2017

 

 

29.06.2018

 

44

Adem KARATAŞ

Kaymakam V. 

02.07.2018

 

17.09.2018
 

45

Adem CAN

Kaymakam

24.09.2018

         -